
Om Flesjewijn te kunnen bezoeken moet u 18 jaar of ouder zijn.
Weltevrede Vanilla Chardonnay is zo'n Chardonnay die je echt bijblijft. De naam zegt het al, je komt heerlijke vanille tegen in combinatie met veel tropisch fruit als mango, ananas en passievrucht. Een rijke, romige stevige chardonnay die mooi in balans door de citrus tonen en lang aanhoudende "getoaste" afdronk. Geniet ervan!
Een van de specialiteiten van Weltevrede is het maken van bijzondere Chardonnay’s. Bij het maken van de Chardonnay viel het de wijnmakers op dat sommige vaten een heel bijzonder vanille-aroma ontwikkelden. Dat vonden ze zo lekker, dat ze zich zijn gaan toeleggen op het maken van een speciale cuvée met deze aangename en bijzondere vanilletoon, die perfect aansluit bij het tropische fruit van de chardonnay. Hiervoor worden de chardonnay-druiven geselecteerd met veel aroma’s, met de nadruk op mooi perzik-achtig fruit. Ook de vaten worden speciaal geselecteerd op hun gebrande karakter, waardoor extra veel vanille vrijkomt. Dat levert een heerlijke, bijzonder getoaste Chardonnay op.
Aangenaam bij een hele kip uit de oven met wat citroen of bij gegrilde vis of garnalen, pasta. Wel gerechten met veel smaak uitzoeken. Ben je van de kaas denk dan eens aan époisses of cheddar.
Snel genieten van deze heerlijke wijn? U kunt Weltevrede Vanilla Chardonnay online bestellen in de webshop van Flesjewijn.com. We bezorgen uw wijn snel en veilig bij u thuis. Bestel dus snel uw wijn in onze online wijnhandel!
Wijnsoort |
Witte wijn
|
---|---|
Wijnhuis |
Weltevrede
|
Druivensoort |
Chardonnay
|
Wijnland |
Zuid Afrika
|
Wijnstreek |
Robertson
|
Kleur |
Wit
|
Inhoud fles(cl) | 75 |
Het Zuid-Afrikaanse Weltevrede is een familiewijngoed in het wijngebied Robertson Valley, dichtbij het stadje Bonnievale. Het bedrijf ontstond toen Klaas Jonker in 1912 een boerderij kocht en de eerste wijngaarden in het gebied aanplantte. Inmiddels is de 4e generatie Jonker, Philip Jonker, actief op het wijngoed. Had de familie Jonker in 1969 nog ‘maar’ 65 hectare wijngaard, tegenwoordig bezit men maar liefst 160 hectare, waaronder de wijndomeinen Muscadel, River’s Edge en Sonop.
Om Flesjewijn te kunnen bezoeken moet u 18 jaar of ouder zijn.