Om Flesjewijn te kunnen bezoeken moet u 18 jaar of ouder zijn.
Dit relatiegeschenk bestaat uit een 1 fles Laurent Miquel Syrah-Grenache verpakt in verpakt in een mooie kokerdoos. De Laurent Miquel Syrah-Grenache is een donker robijnrode wijn. Heeft een uitnodigende neus met rijp rood fruit en een hint van peper en drop. Goede structuur, intens met een goede balans van tannines en finished met een aanhoudende afdronk.
De Laurent Miquel Syrah-Grenache is een mooie fles rode wijn om te geven als kado, relatiegeschenk of kerstpakket. Wilt u meerdere wijngeschenken versturen? We maken het u graag gemakkelijk. Bij 5 geschenken of meer kunt u gebruik maken van onze Flesjewijn verzend service. Hierbij kunt u eenvoudig alle adressen in een keer aan ons aanleveren en nemen we u al het werk uit handen. Via info@flesjewijn.com kunt u vragen naar de mogelijkheden.
Wijnsoort |
Rode wijn
Relatiegeschenken |
---|---|
Wijnhuis |
Laurent Miquel
|
Druivensoort |
Grenache
Syrah - Shiraz |
Wijnland |
Frankrijk
|
Kleur |
Rood
|
Inhoud fles(cl) | 75 |
Laurent Miquel is een familie bedrijf gelegen in de Languedoc met een lange historie. Men maakt al wijn vanaf 1791. Momenteel staat de 8ste generatie Laurent Miquel aan het roer. Waarbij hij de kwaliteit van de Laurent Miquel wijnen verder kan ontwikkelen met behulp van honderden jaren aan wijnkennis van zijn voorouders. Centraal staat het respect voor het land waar alles vandaan komt en wat hij optimaal wil benutten om verrassende en aangename wijnen te produceren.
Laurent Miquel heeft van zijn vader de passie en toewijding geërfd die nodig zijn om zijn visie voor de viognier te realiseren. In 1996 heeft hij prachtige aromatische viognier wijnen van de eigen leistenen wijngaarden geïntroduceerd. Daarnaast heeft hij met Chateau "Les Auzines" in de corbieres de mogelijkheid gehad om de mystieke Albariño druif terug naar Frankijk te halen. Deze druif doet het perfect op de leistenen bodem in combinatie met het micro klimaat van het Chateau.
Het geheim van de Laurent Miquel wijnen is de passie die Laurent heeft voor de bodem, druivenstok en druiven. Met als basis een groot respect voor de natuur. Men volgt duurzame principes en werkwijzen voor elke stap die men bij het maken van de wijn onderneemt. De diepgaande kennis van de bodem biedt de mogelijkheid om zo natuurlijk mogelijk voor de wijngaarde te zorgen. Laurent Miquel heeft gepionierd op het gebied van natuurlijk waterbeheer om zo verzekerd te zijn van gezonde wijnstokken gedurende het groeiseizoen. Met als resultaat verfijnde kwaliteits wijnen om van te genieten.
Om Flesjewijn te kunnen bezoeken moet u 18 jaar of ouder zijn.