Om Flesjewijn te kunnen bezoeken moet u 18 jaar of ouder zijn.
Deze cava van Jaume Serra is speciaal gemaakt om te serveren in een groot glas met ijs zodat de verfrissende citrus smaak optimaal tot zijn recht komt. Bij het inschenken komen de elegante bloemige tonen vermengd met appel en citrus je tegemoet die je ook weer herkent in de smaak. Mooie aanhoudende mousse en lekkere zijde zachte structuur en mooie balans tussen het fruit en de frisse zuren. De afdronk is zoet, fris en aanhoudend.
Deze ICE Cava is je nieuwe favoriete cocktail waar je heerlijk mee kan variëren. Zorg ervoor dat je fles goed gekoeld is (4-6°C) en dat je genoeg ijsklontjes hebt. Schep je (grote) glas vol met ijs en varieer naar eigen smaak met fruit voordat je de cava inschenkt. Denk aan sinaasappel, aardbeien, frambozen, bessen, ananas, limoen enz en eventueel munt, tijm komkommer. Vele combinaties zijn mogelijk om er jouw perfecte Jaume Serra Cava ICE cocktail van te maken. Proost!
Deze ICE Cava is perfect voor op feestjes en om thuis lekker feestelijk te genieten. Natuurlijk perfect om op zichzelf te drinken en past daarnaast ook bij tapas, kaas en uitgebreide borrelplanken. Wil je van deze bijzondere ICE Cava thuis genieten dan is deze hier online op flesjewijn.com te bestellen en zorgen we ervoor dat je deze goed verpakt snel thuis bezorgd krijgt. Kan je niet wachten om van de Jaume Serra Cava ICE Blanco Cuvee Especial te genieten kom dan naar onze winkel Flesjewijnshop in Oudenbosch.
Wijnsoort |
Mousserende wijn
Relatiegeschenken Cava Mousserend wit |
---|---|
Wijnhuis |
Jaume Serra
|
Druivensoort |
Macabeo
Parellada Xarel-Lo |
Wijnland |
Spanje
|
Wijnstreek |
Penedes
|
Kleur |
Wit
|
Inhoud fles(cl) | 75 |
Alcohol | 11% |
De wijnmakerij Jaume Serra is opgericht in 1943 door Don Jaume Serra Güell en in 1984 is deze verplaatst naar Vilanova i la Geltru. In 1997 kocht Don Jose Garcia Carrion de wijnmakerij en startte het project "Vinos de Familia Garcia Carrion", die de verschillende spaanse appelaties beheerst (Jumilla, Mancha, Rioja, Riberadel Duero, ect.). Jaume Serra is omringd door een 125 hectare grote wijngaard met diverse druivenrassen: Cabernet Sauvignon, Merlot, Tempranillo en Chardonnay.
Om Flesjewijn te kunnen bezoeken moet u 18 jaar of ouder zijn.